Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka, ul. Szkolna

Szkolna, Borówiec, wielkopolskie

  • 807 300 zł
  • 2 691 m²
  • 300 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Kuk

Skontaktuj się

Działka, ul. Szkolna

Szkolna, Borówiec, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

807 300 zł

2 691 m²

300 zł/m²

Działka, ul. Szkolna

Zaktualizowane: 12 maja 2026

807 300 zł 2 691 m² 300 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 807 300 zł (300 zł/m²)
  • Forma własności: własność

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej w Borówcu gm. Kórnik. Działka znajduje się przy ul. Szkolnej - jednej z ważniejszych ulic w Borówcu. Ok. 150 metrów od pętli autobusowej Borówiec/ Szkoła.
Właściciel wystąpił o wydanie Warunków Zabudowy na budowę 4 domów jednorodzinnych dwulokalowych - 8 lokali mieszkalnych. Łączna powierzchnia użytkowa 1138 m2.

Pełne uzbrojenie przy nieruchomości.
Cena: 300 zł/m2
Kontakt: Maciej Kuk (...)

Agent

Piotr Kuk

691 403...

691 403 638

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Kuk

691 403...

691 403 638

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Piotr Kuk

691 403...

691 403 638